Świat wokół mnie

Nasza klasa, ich kasa

O portalu nasza-klasa.pl napisano już wiele, bardzo wiele. I to bardzo poważnych artykułów. W tym alarmujących! Szczególnie w najeździe na portal przoduje Gazeta Wyborcza. Ciekawe dlaczego? Mówi się, że chłopaki kiedyś nie chcieli się sprzedaż Agorze. Może coś w tym jest ;-)

Co do zachowań ludzi (np. przykład chłopców z wywiadów prezentujących się w całej okazałości) to trudno się odnieść. Nawet już mi się nie chce komentować zachowania tych naszych Jamesów Błądów ;-) Już Stanisław Lem powiedział, że dopóki nie poznał Internetu, to nie wiedział, że tylu idiotów jest na świecie :-)

Tak więc wiemy, że nasza-klasa jest to temat bardzo nośny, powiedzmy sobie samonośny :-) Dużo mówi się o bezpieczeństwie danych zarejestrowanych użytkowników, zwaraca się na to uwagę, ale spójrzmy na tą naszą, Waszą, ich klasę dzisiaj z przymrużeniem oka ;-)

Teatrzyk „Ironiczny Kolo” przedstawia mini sztukę dla kilku cwaniaków i dających się wkręcić

Akcja: Pan lub Pani zakłada konto. Dołącza lub dołączają do Niej, do Niego znajomi. Grono rozrasta się. Jest ich coraz więcej. I więcej. I jeszcze więcej.

Właśnie, ale czy wszyscy znajomi danej osoby to osoby z krwi i kości? Może się okazać, że z zarejestrowanych grupy setek znajomych za moment zrobi się kilku! Dlaczego tak może się stać?

Dlatego, że prawdziwe w narodzie jest hasło, że Polak potrafi :-) Okazuję się, że od dłuższego czasu po wejściu na allegro.pl i wpisaniu w pole ZNAJDŹ PRZEDMIOT hasła „nasza klasa” pojawiają się aukcje pod hasłem np. NASZA KLASA – przyjaciel na portalu, gdzie oferujący zachęca:

Masz mało znajomych na NASZEJ KLASIE?!
nikt nie chce przyjąć twojego zaproszenia?
nikt nie chce komentować twoich najnowszych zdjęć?

!! MOŻESZ TO ZMIENIĆ !!
Jeżeli chcesz zaistnieć w świecie NASZEJ KLASY!

mieć wśród swoich znajomych osobę, która ma blisko 400 przyjaciół

i na swoim profilu 50 zdjeć z różnych miejsc świata, z różnymi ludźmi
!! WYGRAJ TĄ AUKCJĘ!!
a koledzy z twojej klasy, szkoły, uczelni będą Ci naprawdę ZAZDROŚCIĆ

Pojawią się też bardziej wyszukane propozycje oferujące długofalowe relacje, jak na przykład aukcja PRZYJACIAŁÓKA niepowtarzalna na nasza-klasa VIPm która oferuje:PAKIET VIP!

Słyszałeś o wielkiej popularności portalu nasza-klasa ?
Chciałbyś mieć kogoś unikalnego w swoich znajomych?
Chciałbyś zablysnąć przed innymi ?
Chcesz byc unikalny ?

DOBRZE TRAFIŁEŚ!

Przedmiotem licytacji jest dodanie Cię do listy znajomych Kasi B. – niepowtarzalnej studentki w portalu nasza-klasa.pl .
Mając ją w swoich znajomych otrzymasz lojalność niepowatarzalnej znajomości !

PAKIET VIP!!

Otrzymasz 6-miesięczną znajomość, która będzie przejawiać się wysylaniem do Ciebie wiadomości (co najmniej raz na miesiąc) oraz względnie częste odpowiadanie w Twoich wątkach. Będziesz miał wspracie, pocieszenie, konstruktywne komplementy. Staniesz się wyjątkowy.

A dla tych, którzy nie mają czasu, ani siły na siedzenie i czekanie aż strona www â??łaskawieâ? się załaduje jest oferta specjalna, pod tytułem SPRZEDAM KONTO 156 KONTAKTÓW, gdzie sprzedający towar reklamuje następująco:

CHCESZ MIEĆ 156 WSPANIAŁYCH KUMPLI !!

MŁODYCH

BOGATYCH
PRZEBOJOWYCH
KTÓRYMI BĘDZIESZ SIĘ MÓGŁ POCHWALIĆ

PRZYSTOJNYCH I PRZEPIĘKNE

MIESZKAJĄCYCH ZA GRANICĄ
ZOBACZYMY KOMU BĘDZIE łyso !!

ODWRÓĆMY ROLE !!

CIEKAWE JAKĄ ZROBIĄ MINĘ??
KTO TERAZ BĘDZIE THE BESCIAK !!??

TERAZ MASZ SZANSE odegrać SIĘ!! ZA WSZYSTKIE złe SŁOWA !!

Nic ująć, a wiele dodać … kontaktów :-)

[zachowana oryginalna pisownia ogłoszeń]

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.