Męskie ego

Kobiece dłonie

Mężczyźni postrzegają kobiety w podziale na fragmenty. Dopiero w kolejnym etapie składają te fragmenty w obraz całości. Oni ciągną wzrokiem po nogach. Ześlizgują się po biodrach. Opierają się wzrokiem na … ramionach, zatracając się miedzy … Nurzają się w głosie.

Zaczynają od tego czegoś co zwraca ich uwagę, przykuwa wzrok, przyciąga. Każdy facet ma swój ulubiony fragment, od którego zaczyna składać swój obraz kobiety.Mnie przyciągają oczy. Aczkolwiek nie ma mam na tyle odwagi, aby głośno się zachwycać, że niebieskie albo piwne. Po prostu na kolorach się nie znam, no poza tymi trzema, które znać trzeba :-)
W spojrzeniu musi być to coś. Nie umiem opisać co, ale wiem kiedy to jest :-) I to musi być takie spojrzenie, które za każdym razem ma to coś:-)

Po oczach lubię spojrzeć na … dłonie.
Dłonie to to, co jest istotnym elementem kobiecości. Zadbane dłonie. Przykuwają wzrok. Przyciągają. Dają poczucie bezpieczeństwa. Są obietnicą.
Chciałbym podkreślić, że zadbane a nie przekombinowane (przykład okropny na załączonej fotce ;-(. Nie lubię tych dłoni, gdzie tzw. tips jest ozdobą samą dla siebie. Kiedy nie dodaje on uroku. Kiedy to on, ten tips znaczy się, jest wyeksponowany albo przez długość, albo przez ozdoby.

Szanowne Panie uwierzcie, że mężczyźni nie oczekują od Was „szponów” :-), które rozorają ich nagie torsy ;-) Oni oczekują dłoni. Ciepłych, zadbanych, delikatnych, zmysłowych. Pomyślcie o tym :-)


Be Sociable, Share!

3 thoughts on “Kobiece dłonie

 1. … no nie wiem …
  ja tam bym z tej fantazji rozoranych nagich torsów tak od razu nie rezygnował :)))))

  ale fakt – model tej laski z big brothera co z koniem się pokazuje, a który ostatnio jest moim skojarzeniem słowa tipsy (naturalnym jak odruch wymiotny), to jakaś żałosna wersja kobiety …

  w ogóle w kobietach pociągająca jest seksowna naturalność, tzn. gdy jest seksowna, bo jak nie jest to nie pociąga

  :)

 2. Kolega pisze niezwykle ciekawe rzeczy. My kobiety jesteśmy trochę próżne i lubimy ułatwić sobie czasem życie, (by za chwilę je sobie skomplikować). W celu tego właśnie ułatwienia – podpowiedz trochę – jak to jest z zapachem kobiety a zmysłem powonienia u mężczyzny. Ciekawe na co zwracają uwagę mężczyźni ;-) i co tak naprawdę lubią….?

 3. @ A L – ska
  Kto wie, może coś będzie :-)
  Aczkolwiek jedna jaskółka wiosny nie czyni i nie jest pewne czy moje poglądy to ogół, czy raczej margines :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.