Świat wokół mnie

Mnie wybierz, mnie!

Czy wiesz, że Twój głos może sprawić wiele? Czy zdajesz sobie sprawę z siły swojego głosu? Tak w każdej kampanii wyborczej zwraca się do nas ten, kto dzięki temu „głosu” chce osiągnąć korzyść. Korzyść w postaci: miejsca w radziej jakiejś, w sejmiku czy jakimś innym sejmie.

Teraz JestemBlogerem.pl chciałby też osiągnąć korzyść :-). Korzyść w postaci wygranej w konkursie i móc odebrać „uścisk dłoni prezesa”, więc zwracam się do Was drodzy czytający i odwiedzający, i Ci którzy wpadli tu tylko na chwilę. Oddajcie swój głos na JestemBlogerem.pl, który startuje w kategorii „Blog prywatny” w konkursie WEBSTAR FESTIVAL 4.0

Zwracamy się my tworzący JestemBlogerem.pl. My, czyli Główny Nadzorca Dyktator Redaktor Korektor i wykorzystywani inni, piszący dla towarzystwa, bo dla dobrego towarzystwa nawet Cygan (niekoniecznie Jacek) dał się powieśić (albo wkręcić do „Jak oni wyją”).

Głosy oddaje się wysyłając SMS o treści WSF.W301 pod numer 7101, koszt SMS 1,22 z VAT.

Obiecujemy, że będziemy obiecywać jeszcze więcej, że jeszcze więcej będziemy się starać pisać, a na pewno będziemy o tym myśleć.

Domagamy się równego prawa do czegoś, dla wszystkich.

Tylko u nas prawdziwe i nieznane fakty z życia właśniego jego i jej.

Będziemy zawsze stać na straży swoich interesów i nie tylko. Tak nam dopomóżcie! ;-)

Nie zastanawiaj się co JestemBlogerem.pl może zrobić dla Ciebie,

ważne jest to co TY możesz zrobić dla JestemBlogerem.pl :-)

P.S.

Hi, hi, ten post ma numer 404, czyli prawie jak 44 prezydent USA, bo przecież zero się nie liczy :-) Znaczy się dobry numer dla posta wyborczego :-)

Be Sociable, Share!

One thought on “Mnie wybierz, mnie!

  1. @ Wszyscy Głosujący
    Tak przy okazji wychodzi, że system jest do du..y :-) Głosowanie SMSowe miało wyeliminować masowe akcje klikania w link do głosowania. Jeżeli ktoś miał dojście do Chińczyków :-) ten zwycięstwo w rankingu internetów miał na 100%
    A tu się okazuje, że można sobie codziennie wysłać SMS na ten sam blog/serwis. I tak aż do 5 grudnia.
    Czyli jak się zepnę, to na pewno 13 głosów mam jak w banku ;-) A kupię kilka kart to wielokrotność. Da się to nawet policzyć lepiej niż w Totku. Tylko czy ten „oskar” za I miejsce da się potem spieniężyć w celu pokrycia długów :-)
    Miało być fajnie, a jest jak zwykle ;-( Niech wygra najlepszy ;-))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.