Męskie ego

Poradnik Seksualny

Coraz więcej w internecie pojawia się artykułów (pisanych przez bardzo kompetentne osoby) na temat seksu, jego najprzeróżniejszych form i wszystkiego co jest z nim związane. Są to jednak poradniki dla osób, które nie mają najmniejszych problemów z mówieniem o swoich potrzebach i oczekiwaniach.

Co jednak z tymi, którzy rumienią się, gdy mają powiedzieć słowo „seks”, a widok nagiego ciała przyprawia ich o drgawki i zimne poty? Zdecydowanie powinni przeczytać nasz poradnik.

Wiemy, że udane życie seksualne opierać się musi na szczerości i wzajemnym oddaniu. Długa otwarta rozmowa daje często lepsze skutki niż próby stosowania technik seksualnych zarezerwowanych dla dewiantów albo Hindusów. Jeszcze raz podkreślamy: ROZMOWA. Gdy np. dziewczyna swoim zachowaniem manifestuje gotowość do seksu, siądźmy spokojnie, zapalmy światło i poczekajmy aż ochłonie. Spytajmy czego od nas oczekuje, czy to co robimy nie jest dla niej obraźliwe. Dlaczego chce uprawiać z nami seks właśnie teraz? Warto to wszystko sobie spisywać i potem korzystać w sytuacji, gdy do seksu już dojdzie. Każda rozsądna dziewczyna zrozumie, że nie chcemy rzucać się na głęboką wodę i wolimy się posiłkować pomocami.

Osobną sprawą jest fakt, że seks, poza doznaniami czysto fizycznymi, ma cementować związek, być manifestacją uczuć. Dlatego gdy dziewczyna się na nas rzuca, powiedzmy, że lepiej sobie razem poleżeć i poprzytulać oglądając Dirty Dancing. Dziewczyna MUSI wiedzieć, że nie jest dla nas tylko narzędziem do zaspokajania żądz. To buduje zaufanie i sprawia, że seks jest bardziej radosny.

To jest kolejna bardzo ważna kwestia. Warto podczas seksu opowiadać dowcipy. Wspólny śmiech jest co najmniej tak fajny dla Kobiety jak wielokrotny orgazm. Jeśli nie znamy dowcipów można je czytać z gazety typu „500 najlepszych dowcipów typu Przychodzi Baba do lekarza„. Można też oglądać maraton Uśmiechu na TVN, albo powtórki „Heli w opałach„.

Musimy pamiętać, że to co dzieje się w łóżku, jest ściśle związane z naszym wspólnym życiem. Każdy ruch partnerki jest nawiązaniem do Waszych relacji. Musicie się bardzo skupić na tym, aby zrozumieć co partnerka chce nam pokazać całująć nas w ucho, albo ubierając się do łóżka w seksowne fatałaszki. Jeśli uda nam się odgadnąć jej intencje, możemy liczyć na wspaniały seks. Pamiętajcie jednak – liczy się to co ona mówi między słowami.

Jak się okazuje kluczowe jest również zaufanie. Kobieta musi wiedzieć, że nie jestśmy jak zwierzęta i potrafimy zachowac zimną krew w każdej sytuacji. Dzięki temu może nam zaufać. Dlatego nigdy nie pozwólmy, aby romantyczny klimat, albo prowokacyjne zachowanie partnerki sprawiło, że zapomnieliśmy się lub cokolwiek gorszego. Chłód i opanowanie – to atuty prawdziwego mężczyzny!!!

Jeszcze raz podkreślamy – rozmową można osiągnąć wszystko! Jeśli kobieta zrobi w łóżku coś co nam się nie do końca podobało spytajmy po prostu: Co to k…a było??? To miało być fajne? Gdzie się czegoś takiego nauczyłaś?”

Podobnie gdy interesuje nas ilość partnerów naszej ukochanej, pytajmy bez ogródek (szczerość, szczerość i jeszcze raz szczerość): „Ilu frajerom jeszcze dałaś?”.

No i kwestia antykoncepcji. W czasch kiły i hiva nie można o niej zapominać. Co więcej, należy przypominać o tym przy każdej sposobności.

I to wszystko.
Stosowanie się do tych zaleceń sprawi, że nasz seks będzie taki, o jakim zawsze marzyliśmy.

Be Sociable, Share!

3 thoughts on “Poradnik Seksualny

  1. kim jesteś, że piszesz takie bzdury????????????? sposoby zwracania się do kobiet też masz niezłe…

  2. @ ne
    Autor powyższego tekstu jest młodym, podobno atrakcyjnym mężczyzną (i nie jestem to ja), który postrzega świat inaczej.
    W wirtualnej rzeczywistości mocno bloguje na swoim blogu i zarządzą Farmą na Facebooku. Po prostu szukaj Moomina.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.