Ajfon Ejpl nadaje

Co by nie było

Posted

Co by nie było, że jak przyjdzie co do czego to nie dam rady. Nie dam rady zagonić roweru do roboty. I dlatego to uczyniłem. W ramach testów przedwdrożeniowych Właśnie w miniony piątek wybrałem się z rowerem do pracy. Znaczy się on, ten rower mnie tam dowiózł. Nie ukrywam, że trochę mu tym pomogłem wprawiając go w ruch.
Dotarłem na miejsce w dobrej kondycji. Przyznam jednak, że te 15 km, które przejechałem lekko odcisnęło na mnie ślad. Jednak małe odświeżenie i zmiana ciucha spowodowały, że nikt nawet nie domyślił się, że taki byłem dzielny :)
A jak mi z tym? Dobrze, aczkolwiek małe rozczarowanie, bo myślałem, że to będzie trochę dłuższa trasa. Kiedy jednak zrobię ją przez 5 dni w tygodniu to na pewno już nie będę marudził ;)
Jedna refleksja mi się tylko nasuwa. Czy przypadkiem nie kupić nowego roweru? W końcu jest powód do zmiany a „góral” średnio nadaje się do miejskiej jazdy. Ostatnio widziałem takiego oldskulowego składaka … z silnikiem :) Podobno wyciąga to ok. 25 km/h. Pozdrower dla wszystkich rowerujących.

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.