Ajfon Ejpl nadaje

Cieńka strona iPhone’a

I stało się to co miało się stać. Niestety. Poznałem „cieńką stronę” iPhone3G ;-( I nie jest to brak obsługi MMSów na starcie. Nie jest to to także kwestia tego, że nie można ajfonem kręcić filmów. Ani to, że z kobieta z tipsami nie jest w stanie obsłużyć tego urządzenia. Kobieta z tipsami, które nie pozwalają korzystać z ajfona, nie jest w stanie skorzystać z wielu innych urządzeń i nie tylko ;-)
Po kilku tygodniach używania ajfona mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że zupa zimna jest z:

 • SMSami
  Akceptuję inny układ skrzynki nadawczo-odbiorczej. Nie przeszkadza mi, że SMSy układają się jak w komunikatorze. Pozwala to widzieć całą historię wymiany zdań :-) Aczkolwiek to też może działać przeciwko nam, bo jak ktoś weźmie w rękę naszego ajfona (a czasami chcemy w ten sposób kogoś docenić ;-) to może w miarę szybko zrobić przegląd.
  NIE AKCEPTUJĘ tego, że nie mogę:
  :-( przesłać po raz kolejny wysłanego wcześniej SMSa
  :-( przesłać dalej otrzymanego od kogoś SMSa

 

 • Kontaktami
  :-( Nie mogę wysłać komuś kontaktu z Kontaktów ani SMSem, ani nawet mailem. Katastrofa!
  :-( Do ajfona nie docierają wysyłane z innych telefonów kontakty. Nie proście więc innych aby słali Wam kontakt na ajfona, bo szkoda ich czasu i Waszych nerwów.

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie jak znaleźć rozwiązanie powyższych ułomności ajfona proszony jest o pilny kontakt :-)

Be Sociable, Share!

One thought on “Cieńka strona iPhone’a

 1. Nie wiem jak na Itunes Store ale po JailBreaku iphona w instalerze masz mnostwo softu ktory na to radzi. Np jest specjany soft do obslugi sms ze mozna je przesylac dalej i edytowac.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.